Kontakt

Kontor
Har du brug for assistance med vores system er vi til at træffe her:

Rønhøjvej 12, 8300 Odder.
Tlf. +45 5353 4499
E-mail: Mail@salus-controls.dk
Mandag til Torsdag mellem 08:00-16:00
Fredag mellem 08:00-15:00
Lørdag og søndag: Lukket

       Salg Norden

           Jan-Rene Kristensen
                (Administrerende Diriktør)

           Mobil tlf. +45 2047 0166
           E-mail: jan-kristensen@salus-controls.dk

 

      Salg vest for Storebælt

         Christian Bugtrup
             
(Regional salgschef vest)

         Mobil tlf. +45 2263 3200
         E-mail: christian-bugtrup@salus-controls.dk


 

      Salg øst for Storebælt

         René Kelfast
            (Regional salgschef øst)

         Mobil tlf. +45 5353 7015
         E-mail: rene-kelfast@salus-controls.dk

      Lager, Ordre og Levering

          René Therkildsen
             (Lager og teknik)

         Mobil tlf. +45 5353 9911
         E-mail: rene-therkildsen@salus-controls.dk


 

      Økonomi og Faktura

          Niklas Andersen
             (Økonomi)

         Mobil tlf. + 45 5353 3642
         E-mail: niklas-andersen@salus-controls.dk


 

      Sales Finland

          Lars Hanslin
             (Regional Sales Manager Finland)

            Cellphone: +358 (0) 40 352 2206
         E-mail: lars-hanslin@salus-controls.fi

Hjælp & Support Form

Incorrect, please try again
Enter the words above: Type what you hear: